شناسهٔ خبر: 50950 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

گودرزی خبر داد:

جاده کرج- چالوس پنج‌‌شنبه و جمعه یک طرفه می‌شود

جاده چالوس رییس پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی و یک طرفه شدن جاده کرج - چالوس در روز‌های ۲۴ و ۲۵ اسفند ماه جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سرهنگ رضا گودرزی اظهار کرد: بر این اساس از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه تا ۶ صبح جمعه ۲۵ اسفند و ازساعت ۱۵ روز جمعه ۲۵ اسفند ماه تا ۶ صبح روز شنبه ۲۶ اسفند، تردد خودرو‌ها از شمال به جنوب از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است. 

وی اضافه کرد: بر این اساس تردد خودرو‌ها از جنوب به شمال از محدوده میدان امیرکبیر تا مرزن آباد در روز‌های ۲۴ و ۲۵ اسفند ماه جاری از ساعت ۱۵ الی ۶ صبح روز بعد یک طرفه خواهد بود. 

رییس پلیس راه استان البرز گفت: این ممنوعیت به دلیل تخلیه بار ترافیکی مسافران نوروزی به سمت شمال اجرا می‌شود. 

گودرزی افزود: در مدت محدودیت در تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از مسیر کرج - چالوس ممنوع است. 

وی بیان کرد: ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد. 

رییس پلیس راه استان البرز به رانندگان توصیه کرد: علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند. 

وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است. 

براساس گزارش ایرنا، استان البرز یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد و ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان است. 

نیمی از جاده ۱۵۰ کیلومتری کرج -چالوس در حوزه استان مازندران و نیمی دیگر در حوزه استان البرز است.

نظر شما