شناسهٔ خبر: 50966 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

همزمان با آغاز طرح ساماندهی گردشگری دریایی صورت گرفت ؛

برگزاری مانور مشترک ارگان های دریایی بندر امیر آباد/ آمادگی بندرامیرآباد برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی/ ظرفیت میزبانی از ۲۰ هزار مسافر درسواحل امیرآباد

مانور در راستای ارتقای تعامل بین ارگان‌های فعال در امر گردشگری دریایی و به منظور آمادگی تیم‌های عملیاتی، مانور مشترک ارگان‌های دریایی در بندر امیرآباد همزمان با آغاز طرح ساماندهی گردشگری دریایی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، این برنامه با حضور شناور های ملکی سازمان بنادر و دریانوردی، یگان‌های دریابانی بندر امیرآباد و حفاظت منابع آبزیان در حوضچه بندر امیر آباد انجام شد.

حبیب الله طالبی معاون دریایی منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد با اشاره به سیاست‌های سازمان بنادر و دریانوردی در راستای افزایش کیفیت خدمات و ارتقا سطح ایمنی سفرهای دریایی در سال ۹۷ گفت:در این مانور ارگان‌های شرکت‌کننده به منظور هماهنگی حداکثری جهت سفرهای دریایی در طرح نوروزی توان عملیاتی و امدادی خود را به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه بندر امیر آباد در سال گذشته میزبان بیش از ۱۷ هزارنفر گردشگر دریایی در حوزه سواحل تحت حاکمیت این بندر بود پیش‌بینی کرد امسال با تمهیدات و هماهنگی‌های مناسب صورت گرفته بیش از ۲۰ هزارنفر از سواحل این بندر استفاده کنند.

نظر شما