شناسهٔ خبر: 51015 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

روش‌های آگاهی از ظرفیت‌خالی قطارهای رجا در ایام نوروز

قطار بعد از آغاز فروش بلیت‌های نوروزی، كماكان ظرفیت‌های خالی وجود دارد كه متقاضیان سفر برای استفاده از ظرفیت‌های باقی مانده قطارهای رجا در ایام مختلف می‌توانند از طریق سامانه‌های فروش این شركت اقدام به تهیه بلیت كنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی روابط عمومی شرکت حمل ونقل ریلی رجا اعلام کرد: سفرهای نوروزی سال ۱۳۹۷ قطارهای شركت حمل و نقل ریلی رجا، از روز جاری در سراسر كشور آغاز شد و  رجا به عنوان بزرگترین شركت بخش مسافری ریلی كشور سهم حدود ۶۰ درصدی در ناوگان و جابه جایی مسافر دارد.

بعد از آغاز فروش بلیت‌های نوروزی، كماكان ظرفیت‌های خالی وجود دارد كه متقاضیان سفر برای استفاده از ظرفیت‌های باقی مانده قطارهای رجا در ایام مختلف می‌توانند از طریق سامانه‌های فروش این شركت (سایت www.raja.ir، نمایندگی‌های مجاز فروش، اپلیکیشن فروش، تلفنی از طریق سامانه ی ۱۵۳۹) اقدام به تهیه بلیت كنند.

شركت رجا برای سفرهای نوروز سال جاری، در برخی از تاریخ‌ها و قطارها در مسیرهای مختلف تخفیفاتی را نیز اعمال كرده است.

سفرهای نوروزی با قطارهای رجا از ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ آغاز شده و در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ خاتمه می‌یابد.

هموطنان گرامی برای آگاهی از موجودی بلیت، برنامه حركت قطارها، بهای بلیت و ... علاوه بر تماس با سامانه‌ی ارتباط با مشتریان این شركت به صورت شبانه روزی و از سراسر کشور با تلفن‌ ۱۵۳۹ ، می‌توانند به سایت رجا نیز مراجعه كنن

نظر شما