شناسهٔ خبر: 51326 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

مدیركل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه‌آهن خبر داد:

آغاز فعالیت تور گردشگری ویژه ایستگاه راه‌آهن تهران از چهارم فروردین ماه/ قطار گردشگری راه‌ابریشم ۹ فرورین‌ماه راه‌اندازی می‌شود

ایستگاه راه‌آهن تهران مدیركل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه‌آهن از راه‌اندازی و آغاز فعالیت تور گردشگری ویژه ایستگاه راه‌آهن تهران از امروز چهارم فرورین‌ماه خبر داد و گفت: علاقه‌مندان برای خرید بلیت و اطلاعات بیشتر با سامانه صدای مسافر راهآهن به شماره ۰۲۱۴۱۵۹  تماس بگیرند.

علی کاظمی منش مدیركل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک نوروز ۹۷ و آرزوی شادکامی برای ملت شریف ایران به خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: از روز شنبه ۴ فروردین در تور ویژه راه‌آهن، ایستگاه تهران به عنوان برگی از تاریخ راهآهن سراسری به علاقه‌مندان معرفی می‌شود.

وی افزود: ایستگاه تهران در واقع یک موزه روباز تاریخ معاصر به حساب میآید که از نگاه مسافران قطارها باز مانده و نیازمند همراهی با کارشناس راه آهن برای معرفی بخشهای مختلف آن به گردشگران است.

این مقام مسئول در شرکت راهآهن یادآور شد: علاقهمندان می‌توانند جهت کسب اطلاع در خصوص چگونگی خرید بلیت و اطلاعات بیشتر با سامانه صدای مسافر راهآهن با شماره۰۲۱۵۱۴۹  تماس بگیرند.

کاظمی منش همچنین از راه اندازی قطار گردشگری راه ابریشم در مسیر تهران-بیابانک از ۹ فروردین ۹۷ خبر داد و گفت: گردشگران با قطار از ایستگاه تهران حرکت و بعد از پیاده شدن در ایستگاه ده نمک در حاشیه کویر از کاروانسرای دوران صفویه و روستای باستانی و کمپ کویری بیابانک بازدید و از پذیرایی محلی و برنامههای تفریحی برنامه‌ریزی شده شامل آفرود سواری و پیاده روی کویری استفاده میکنند.

نظر شما