شناسهٔ خبر: 51368 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خبر داد:

تردد ۲۶۵ هزار خودرو از محورهای جنوبی کشور

سفر زمینی مدیرکل راه و شهرسازی لارستان گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی از تاریخ ۹۶/۱۲/۲۵ تا تاریخ ۹۷/۰۱/۰۴ بیش از ۲۶۵ هزار و ۹۴۳ خودرو از حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان عبور کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، محمدرضا باقری فرد عنوان کرد: بیش از ۲۶۵ هزار و ۹۴۳ خودرو از محورهای حوزه استحفاظی این اداره کل عبور کرده‌اند که بیشترین تردد مربوط به محور لار- جهرم با ۷۴۳۳۴ خودرو، لار- بندرعباس ۶۶۶۶۳ خودرو، خنج – قیر ۴۴۴۷۰ خودرو، لار – بستک ۴۱۷۳۶ خودرو و گله‌دار دارالمیزان ۳۸۷۴۰ خودرو تردد نموده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان تصریح کرد: بیش از ۳۵۹۲ کیلومتر راه و ۲۵ گردنه در حوزه استحفاظی این اداره کل وجود دارد که با همت راهداران مشکل خاصی نداشته و در حال حاضر کلیه مسیرها باز است.

وی همچنین از مردم منطقه خواست جهت اطلاع از آخرین وضعیت راه‌ها با شماره ۱۴۱ تماس حاصل نمایید یا با عضویت در کانال تلگرامی این اداره کل به آدرس https://t.me/larestanroud از آخرین اخبار و وضعیت راه‌های اطلاع یابید و همچنین می‌توانید انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۴۸۶۶۰۰۱۹۷۱ با اداره روابط عمومی اداره کل در میان بگذارند.

نظر شما