شناسهٔ خبر: 51410 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

ارائه خدمات متنوع رفاهی در بندر امام‌خمینی/ معرفی جاذبه‌های بندری و دریایی بندرامام به گردشگران

گردشگری در بندر امام خمینی مجتمع بندری امام‌خمینی(ره) با تدارک برنامه‌های رفاهی و فرهنگی متنوع و رایگان برای گردشگران و مهمانان نوروزی موفق به جلب رضایت آنان هنگام بازدید از این مجتمع بزرگ بندری شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، این اداره کل ضمن تدارک برنامه‌های متنوع برای بازدیدکنندگان از مجتمع بندری امام خمینی(ره) و ارائه خدمات رفاهی رایگان متنوع طی ایام تعطیلات نوروزی، ضمن ایجاد فضایی مفرح و جذاب برای آنان، تلاش داشته که خاطره ماندگاری از این بازدید در یاد و خاطرشان برجای بگذارد.

ارائه رایگان نوشیدنی‌ها و غذاهای گرم به شکل سنتی نظیر چای و قهوه و نان  محلی، توزیع هدایای تبلیغاتی و  اسباب‌بازی ویژه خردسالان در کنار دیگر خدمات رفاهی همانند ارائه فوریت‌های پزشکی، تعمیرات خودرویی، آب اشامیدنی خنک و بهداشتی و ... بر جاذبه‌های دیدنی این مجتمع بزرگ بندری افزوده و بر تعداد بازدیدکنندگان طی روزهای اخیر به طور چشمگیری افزوده است.

همچنین اجرای موسیقی مفرح محلی همزمان با تماشای مناظر دریایی و بندری از دیگر برنامه‌های خاطره انگیز طی ایام تعطیلات نوروزی بوده که موجب شده گردشگران و مهمانان نوروزی با خاطره ای خوش از این بازدید، این بندر را ترک کنند.

یادآور می‌شود با هدف آشنایی قاطبه مردم با نقش و جایگاه بنادر در کشور و زنجیره تأمین کالا و معرفی  بهتر صنعت حمل و نقل دریایی به مخاطبین این مجتمع بندری هر ساله ضمن گشودن دروازه‌های خود به روی بازدیدکنندگان و علاقمندان زمینه مهیا برای تعمیق این شناخت و پیوند مردم با بندر و دریا فراهم می‌آورد.

نظر شما