شناسهٔ خبر: 51413 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

امروز و با حضور در استان خوزستان صورت می‌گیرد؛

ادامه بازدید مدیرعامل سازمان بنادر از اسکله‌های مسافربری/ ۷۵۰۰ صندلی آماده خدمت‌رسانی به گردشگران نوروزی است

محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه بازدید خود از بنادر کشور با هدف بررسی وضعیت خدمات‌رسانی به گردشگران و مسافران نوروزی در بنادر، امروز وارد استان خوزستان شد و از بنادر خرمشهر، آبادان و امام خمینی(ره) بازدید خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، محمد راستاد امروز طی سفر دو روزه اش به استان خوزستان از تاسیسات بندری، ترمینال مسافربری خرمشهر  و بنادر تابعه آبادان با هدف بررسی روند خدمت‌رسانی به گردشگران و  مسافران نوروزی بازدید می‌کند.

بازدید از یادمان های دوران دفاع مقدس و نحوه خدمات‌رسانی به بازدیدکنندگان در آبراه‌های اروند و کارون نیز از مهم‌ترین اهداف سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به استان خوزستان است .مدیر عامل سازمان بنادر در سفر دو روزه خود در آبادان با استاندار خوزستان دیدار خواهد کرد.

همچنین وی روز سه‌شنبه از تأسیسات بندری و نحوه ارایه خدمات به مهمانان نوروزی در بندر امام خمینی بازدید خواهد کرد.

محمد راستاد مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی بازدیدهای نوروزی خود را از ۴ فروردین‌ماه با حضور در استان هرمزگان پرترددترین مسیر دریایی کشور آغاز کرد و با مسافران نوروزی در مسیرهای قشم، کیش و بندرعباس از نزدیک گفت و گو کرد و در جریان نحوه خدمت‌رسانی به گردشگران دریایی قرار گرفت.

وی در استان هرمزگان عنوان کرده بود که در تعطیلات نوروز امسال ۶۳ شناور مسافری با ظرفیت ۷ هزار و پانصد صندلی در کشور به میهمانان نوروزی خدمات رسانی می‌کنند. همچنین ۵۳ شناور و ۶۵ لندینگ کرافت در شهرستان‌ها و جزایر استان در تعطیلات نوروز تردد می‌کنند.

نظر شما