شناسهٔ خبر: 51416 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی ۹۷ شرکت رجا اعلام کرد:

جابه‌جایی حدود ۴۷۰ هزار نفر با قطارهای رجا تا ۵ فروردین/ وضعیت ظرفیت‌های خالی قطارها در ایام باقی‌مانده از تعطیلات نوروزی ۹۷

قطار مسافری از آغاز سفرهای نوروزی ۱۳۹۷ تا پایان ۵ فروردین ۱۳۹۷، حدود ۴۷۰ هزار نفر با قطارهای شرکت حمل و نقل ریلی رجا در سراسر کشور سفر کردند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت رجا معاون اجرایی و رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی این شرکت ضمن اعلام خبر فوق افزود: با گذشت حدود ۱۰ روز از آغاز سفرهای نوروزی و جابه جایی حدود ۴۷۰ هزار نفر مسافر، همچنان ظرفیت های خالی در قطارها و مسیرهای مختلف وجود دارد.

محمدرضا شناسنده گفت: در مسیر رفت و برگشت تهران-مشهد، از ۸ فروردین به بعد همچنان ظرفیت های خالی وجود دارد.

وی اظهار داشت: در قطارهای کمربندی اعزام به مشهد مقدس نیز به تناوب از ۸ فروردین به بعد و در مسیر برگشت این قطارها از ۱۲ فروردین به بعد همچنان ظرفیت خالی موجود می باشد.

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی ۹۷ شرکت رجا افزود: در ساير مسيرهاي بين‌شهري، در مسیرهای تهران- بندرعباس از تاريخ ۹ فروردين و تهران- شيراز از تاريخ ۱۱ فروردين ظرفيت خالي موجود است.

معاون اجرایی رجا گفت: هموطنان گرامی با برنامه‌ریزی مطلوب و توزیع سفر می‌توانند به صورت غیر حضوری (تلفنی ۱۵۳۹، اینترنتی و اپلیکیشنی) یا از طریق نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت قطار را در سراسر کشور بلیت تهیه کنند.

شناسنده تأکید کرد: سامانه ارتباط با مشتریان شرکت حمل و نقل ریلی رجا با شماره تلفن ۱۵۳۹ همچنین پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ (به صورت ۲۴ ساعته و از اقصی نقاط کشور)، ضمن ارائه اطلاعات مربوط به موجودی بلیت، ساعت حرکت قطارها، بهای بلیت و ...، آماده دریافت نظرها و انتقاد‌های هموطنان گرامی است.

نظر شما