شناسهٔ خبر: 52142 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

خسروانی خبر داد:

محدودیت تردد برای ناوگان باری و مسافری با عمر بالای ۵۰ سال

ناوگان فرسوده مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه از ساماندهی ناوگان باری و مسافری با عمر بالای ۵۰ سال در استان خبر داد و گفت: محدودیت‌هایی در این زمینه اعمال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، بهمن خسروانی اظهار کرد: در حال حاضر ۱۰ درصد از راه‌های اصلی و فرعی در استان کرمانشاه نیاز به بهسازی دارند و برای نگهداری راه‌های اصلی و فرعی، پیمانکاران انتخاب شدند و بعد از نیمه دوم اردیبهشت نیز کار را شروع می‌کنند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه از ساماندهی ناوگان باری و مسافری با عمر بالای ۵۰ سال خبر داد و گفت: ناوگان باری و مسافری با عمر بالای ۵۰ سال در استان، در سال جدید اعمال محدودیت می‌شوند و باید نوسازی شوند.

خسروانی با اشاره ۸ هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان کرمانشاه، گفت: در سال گذشته ۳۱۰ هزار تن آسفالت در طول راه های اصلی و فرعی کار کردیم که در کشور رتبه دوم را در این زمینه بدست آوردیم.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تن کالا در استان کرمانشاه جا به جا شد، گفت: همچنین در سال گذشته، ۴ میلیون و ۲۳۰ هزار مسافر در استان جا به جا شدند که در ایام نوروز ۲۳۳ هزار مسافر جا به جا شدند.

براساس گزارش مهر، مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه با اشاره به آخرین وضعیت پایانه های خسروی و پرویزخان، گفت: مرز خسروی آماده عبور و مرور زوار است و در مرز پرویزخان تردد کامیون‌های حامل سوخت انجام می‌شود.

نظر شما