شناسهٔ خبر: 52400 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر ساخت و توسعه راه‌های استان گلستان خبر داد:

آسفالت ۴۵ کیلومتر از راه‌های روستایی گنبدکاووس طی سال ۹۷

آسفالت مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از آغاز زیرسازی، بخش بیس و آسفالت ۴۵ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان گنبدکاووس در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، علی‌اکبر شاهینی مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل بیان کرد: برای اجرای این پروژه‌ها نیاز به ۱۸ میلیارد تومان اعتبار است.

شاهینی افزود: برای ارتقاء سطح راه‌های شهرستان گنبد، امسال ۱۲ پروژه پیش‌بینی شده که در صورت تخصیص اعتبارات اجرایی خواهد شد، وی این پروژه‌ها را شامل آسفالت، پخش بیس و زیرسازی در راه‌های روستاهای انور آباد و سر تپه،حسین‌آباد، قره ماخر، اوزین بوقاز، بیشک تپه، آراقوئی، قره کسلخه، چکر عطا، اوخی تپه، عنایت آباد، مرجان آباد، عطا بهلکه، آقچلی سفلی، حالی آخوند، کاکا، داشلی سفلی، حالی آخوند و قربان قلیچ ملأ ذکر کرد.

وی همچنین احداث پل عابر پیاده مابین روستای حالی آخوند به سلطانی از شهرستان گنبدکاووس را یکی دیگر از پروژه‌های در دست اقدام این اداره کل عنوان کرد.

شهرستان گنبد دارای ۶۰۰ کیلومتر راه روستایی است که ۴۲۵ کیلومتر آن آسفالت و مابقی شوسه و خاکی است.

نظر شما