شناسهٔ خبر: 52960 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

پورسلان مطرح کرد؛

ساماندهی ورودی‌های شهرستان شوش ضروری است

عباس پورسلان مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان بر ساماندهی ورودی‌های شهرستان شوش به‌ویژه تعیین تکلیف زیرگذر این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، عباس پورسلان در نشست بررسی مشکلات راه و شهرسازی شهرستان شوش که در بخشداری شاوور برگزار شد، اظهار کرد: اجرای هر پروژه‌ای تابع مقررات و قوانین است یکی از این قوانین صدور مجوز مراجع ذیصلاح است که در خصوص پروژه زیرگذر شوش کارشناسان میراث فرهنگی مجوز احداث زیرگذر را صادر نکرده‌اند.

 وی ادامه داد: مطمئناً کارشناسان میراث فرهنگی دلایل تخصصی دارند که صدور مجوز را خلاف قوانین و قواعد این حوزه کاری می‌دانند.

پورسلان گفت: اداره کل راه و شهرسازی خوزستان هم تابع قوانین و مقررات است، چنانچه احداث زیرگذر مجوزات لازم را اخذ نکند به دنبال طرح دیگری از جمله کمربندی خواهیم بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان اظهار کرد: برای رفع مشکلات ترافیکی این محور ترانزیتی و در راستای کاهش خطرات ناشی از حوادث جاده‌ای ضروری است که این محور هر چه زودتر تعیین تکلیف شود.

وی افزود: برای سهولت تردد و رفاه شهروندان شهرستان شوش دانیال با هماهنگی مسئولان محلی و نماینده محترم مردم در مجلس با تمام توان تلاش خواهیم کرد تا پروژه‌ای در خورشان شهروندان اجرایی شود.

نظر شما