شناسهٔ خبر: 52963 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

تسهیلات به مسافران سالمند‌؛

اجرای طرح منزلت برای قطارهای رجا در ماه مبارك رمضان

رستوران قطار از تاریخ ۲۷ اردیبهشت لغایت ۲۴ خرداد سال جاری، كلیه مسافران بالای ۶۵ سال از ۳۰ درصد تخفیف در تهیه بلیت قطارهای رجا بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: این شركت به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارك رمضان، تسهیلات و طرح‌های جدید تخفیف در بلیت قطارهای خود را در قالب طرح منزلت برای متقاضیان سفر اجرایی می‌کند.

در طرح منزلت شركت رجا، با توجه به اتصال سیستم فروش به سامانه ثبت‌احوال (بدون محدودیت در تاریخ خرید بلیت)، تخفیفات ۳۰ درصدی به‌صورت سیستمی و با خرید از كلیه كانال‌های فروش متصل به سامانه ثبت كد ملی مانند آژانس‌های فروش، وب‌سایت شركت رجا و سامانه ۱۵۳۹ به افراد مشمول تعلق می‌گیرد. این تخفیفات بدون نیاز به هیچ‌گونه مراحل اداری و تنها با درج اطلاعات كد ملی و تاریخ تولد در فرآیند خرید بلیت، به‌صورت خودكار و بدون محدودیت مسیر صورت می‌پذیرد.

شرکت رجا به‌منظور آگاهی هم‌وطنان گرامی از آخرین تخفیفات اعمال‌شده برای سفر با قطارهای این شرکت، سامانه اطلاع‌رسانی "سفر ارزان" را بر روی شبکه تلگرامی به نشانی @safararzan۱۵۳۹ ایجاد کرده تا متقاضیان سفر با قطارهای رجا بتوانند از این تسهیلات برخوردار شده و از قطارهای گوناگون برای سفر استفاده کنند.

هم‌وطنان گرامی برای آگاهی از برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت، نشانی مراکز مجاز فروش و ... می‌توانند به‌صورت شبانه‌روزی از اقصی نقاط کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن ١٥٣٩ تماس بگیرند.

شایان‌ذکر است از چندی پیش تسهیلات خرید بلیت گروهی از طریق سایت شرکت رجا نیز فراهم‌شده که متقاضیان بلیت گروهی می‌توانند از این طریق بلیت قطار خود را تهیه کنند.

نظر شما