شناسهٔ خبر: 52997 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در استان بوشهر برگزار می‌شود:

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در استان بوشهر

آزمون مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: آزمونهای ورود به حرفه مهندسان ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت در بوشهر به صورت همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر، فرزاد رستمی افزود: این آزمون به طور همزمان با سراسر کشور در دو نوبت صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در بوشهر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به حضور حدود ۱۵۴۷ نفر شرکت‌کننده در این دوره از آزمون‌ها یادآور شد: ۱۸ درصد متقاضیان آزمونهای ورود به حرفه مهندسان ساختمان استان بوشهر را بانوان تشکیل داده‌اند.

مهندس رستمی اضافه کرد: این آزمون هر سال در دو نوبت صلاحیت‌های نظارت، طراحی، اجرا و هفت رشته ساختمانی برگزار و پذیرفته‌شدگان در آن به موجب اخذ پروانه اشتغال به کار از این اداره کل، به طور رسمی فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز می‌کنند.

رستمی بیان کرد : در اين دوره يك آزمون جديد  بعنوان صلاحيت طراحي  جهت رشته هاي تاسيسات مكانيكي و برقي نيز برگزار خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر در پایان یادآور شد: آزمون امسال در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد عالیشهر برگزار می‌شود.

نظر شما