شناسهٔ خبر: 53057 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

محمدزاده تاکید کرد؛

اتمام طرح‌های بافت فرسوده ۴۲ شهر تهران اولویت حوزه شهرسازی و معماری

محمد نادر محمد زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در دیدار با حوزه شهرسازی و معماری بر اولویت قراردادن طرح‌های گردشگری و انرژی‌های نو با توجه به ایجاد حجم بالای سرمایه‌گذاری و اشتغال در استان تهران تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، محمدنادر محمدزاده مدیر کل راه و شهرسازی تهران در جمع همکاران معاونت شهرسازی و معماری و اداره عمران و بهسازی با تاکید بر مطلب فوق گفت: در حوزه عمران و بهسازی تا پایان سال قرارداد مشاوره برای مطالعه بافت‌های فرسوده تمام شهرهای استان تهران می بایست به اتمام برسد.

محمدزاده ضمن تاکید بر هوشمندسازی و مستمرسازی تمام مصوبات کمیسیون ماده ۵ و کارگروه امور زیربنایی گفت : این مصوبات باید به صورت کتابچه و سالیانه به صورت تفکیکی به چاپ برسد.

وی همچنین به حوزه نظارت معماری و شهرسازی برای ورود جدی به ماده ۱۰۰ و جلوگیری از تخلفات افزایش طبقات هشدار داد و این موضوع را کلیدی خواند و گفت و افزود: برقراری قانون نیازمند عزم جدی است که دستوراتی نیز برای فعال شدن کارگروه سیما و منظر شهری و پیگیریها در این خصوص صادر شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی تهران در پایان ضمن تاکید بر تهیه بسته‌های گردشگری و به کارگیری انرژی‌های خورشیدی و برقراری جلساتی با حوزه املاک برای راه‌اندازی این بسته‌های تشویقی سرمایه گذاری گفت: این بسته‌ها باید تمام و کمال باشد و نظرات تمام دستگاه‌های استان را در خود داشته باشد که دغدغه شهر تهران در حال حاضر اشتغال و سرمایه گذاری است و نقش معاونت شهرسازی و معماری دراین برجسته است.

نظر شما