شناسهٔ خبر: 53627 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

در بندر امام خمینی صورت گرفت:

برگزاری نشست هم‌اندیشی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در بندر امام خمینی

نشست در ادامه برنامه‌های سفر مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و هیئت همراه به مجتمع بندری امام خمینی (ره)، به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات سرمایه‌گذاران در این مجتمع بزرگ بندری نشست مشترکی به این منظور برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، محمدعلی حسن‌زاده معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در نشست مشترک با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، مشکلات و مسائل آنان را در زمینه تعهدات و بدهی‌ها بحث و بررسی کرده و راهکارهای رفع این مشکل پیشنهاد داد.

حسن‌زاده در این نشست با اشاره به تدوین آیین‌نامه معافیت عملکردی شرکت‌های بخش خصوصی در مناطق ویژه اقتصادی، از شمول این معافیت‌ها برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در  منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) با هدف تسهیل فعالیت آن‌ها و رونق فعالیت‌های بازرگانی در مناطق ویژه اقتصادی محروم خبر داد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ضمن تشکر از اهتمام اعضای هیئت عامل سازمان بنادر و دریانوردی به مسائل شرکت‌های بخش خصوصی در این مجتمع بزرگ بندری، برگزاری این نشست مشترک را یکی از نشانه‌های تعامل سازنده این اداره کل با بخش خصوصی برای رونق فعالیت‌های بازرگانی و تداوم فعالیت‌های آنان عنوان کرده و بر لزوم پیگیری این مسائل برای رفع مشکلات مطرح شده تأکید کرد.

نظر شما