شناسهٔ خبر: 53730 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خبر داد:

 تلاش برای بهره‌برداری از ترمینال سلام همزمان با شروع پروازهای حج/ اعزام ۲۵ هزار زائر از فرودگاه بین المللی امام (ره) به سرزمین وحی 

ترمینال سلام معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به شروع پروازهای حج از تاریخ ۲۷ تیرماه گفت: تلاش داریم امسال اعزام و پذیرش مسافر از ترمینال سلام صورت بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از دفتر ارتباطات، رسانه و امور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نخستین جلسه هماهنگی عملیات حج تمتع سال ۱۳۹۷ شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیران و مهمانان ویژه از سازمان حج و زیارت برگزار شد. علی رستمی معاون امور فرودگاهی و عضو هیئت مدیره این شرکت در این جلسه ضمن اشاره به شروع پروازهای حج از تاریخ ۲۷ تیر ماه خاطر نشان کرد که حجاج ۹ استان کشور امسال از طریق فرودگاه بین ‌المللی امام خمینی‌(ره) راهی سرزمین وحی خواهند شد.

رستمی ادامه داد: تمام تلاش بر این است که امسال عملیات اعزام و پذیرش حجاج از ترمینال سلام صورت گیرد که به احتمال بسیار زیاد این مهم عملی خواهد شد.

در این جلسه که با حضور اکبری مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی و اعزام زائران حج، سید عباس حسینی مدیر حج و زیارت استان تهران و فرشید مهران مدیر کل تغذیه و تدارکات سازمان حج و زیارت برگزار شد، مقرر گردید تا به منظور افزایش هماهنگی بین دستاندرکاران و رفع نواقص سال‌های گذشته، این جلسات به صورت هفته‌ای و منظم تا پایان سفرهای حج ادامه داشته باشد.

 گفتنی است ، پروازهای اعزام حجاج از تاریخ ۲۷ تیر ماه آغاز و تا ۲۴ مرداد ادامه خواهد داشت و پروازهای بازگشت زائران نیز از تاریخ ۴ الی ۲۴ شهریور ماه انجام خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود تعداد حجاجی که طی این زمان از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) اعزام می‌شوند به بیست و پنج هزار نفر برسد.

نظر شما