شناسهٔ خبر: 54064 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

به مناسبت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) صورت گرفت:

اختصاص ۶۰ دستگاه ناوگان مسافری جاده‌ای برای انتقال زائرین استان سمنان

زائرین حرم مطهر سرپرست اداره کل حمل‌و‌نقل و پایانه‌های استان سمنان با اعلام این خبر گفت: اداره کل حمل‌و‌نقل با مشارکت گسترده شاغلین حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان حضوری فعال در برپایی مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان سمنان، احسان منصور کیایی سرپرست اداره کل حمل‌و‌نقل و پایانه‌های استان سمنان با اعلام این خبر گفت: اداره کل حمل‌و‌نقل با مشارکت گسترده شاغلین حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان حضوری فعال در برپایی مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) خواهد داشت.

منصور کیایی در ادامه ضمن اشاره به تشکیل کمیته حمل‌و‌نقل ستاد بزرگداشت مراسم ارتحال امام (ره) افزود: تشکیل این کمیته بستری مناسب برای پیشبرد هرچه بهتر برنامه‌های اجرایی مراسم بوده و از آنجایی که استان اخلاق محور سمنان میزبان زوار عبوری استان‌های همجوار است با تمسک جستن به راه و کلام امام خمینی (رحمه ا... علیه) و راهبردهای مقام معظم رهبری و با آمادگی هر چه بیشتر گروه‌های امدادی و نظارتی بتوانیم خدمات شایسته‌ای را به زائرین حرم مطهر حضرت امام (ره) ارائه نماییم.

وی در ادامه افزود: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با فرماندهی محترم سپاه استان و همکاری انجمن‌های صنفی بخش مسافر، ۶۰ دستگاه ناوگان مسافری جاده‌ای برای نقل و انتقال زائرین استان اختصاص یافته که در صورت لزوم تعداد این اتوبوس‌ها قابل‌افزایش هم می‌باشد.

وی برپایی مراسم در اداره کل و پایانه بار به مناسبت سالگرد ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب حضرت امام (ره)، آمادگی ناوگان امداد جاده‌ای، ارسال پیامک تسلیت برای متصدیان بخش حمل‌و‌نقل جاده‌ای و برگزاری جلسه هماهنگی با صنوف حمل‌و‌نقل و تشکل‌های صنفی بخش مسافر را از جمله اقدامات این اداره کل در برگزاری هرچه با کوه‌تر این مراسم دانست.

نظر شما