شناسهٔ خبر: 54231 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی خبر داد:

حل مشکل راه گرمه از میامی در آینده نزدیک

علیرضا مصطفی‌زاده مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از حل شدن مشکل راه گرمه از میامی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی، علیرضا مصطفی‌زاده گفت: طی جلسه‌ای که در محل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور و با حضور مدیرعامل این شرکت دکتر خادمی و معاونین ایشان مهندس کدخدازاده و مهندس نظری، شورای شهر گرمه و اینجانب برگزار شد مشکلی که سال‌ها در شهرستان مطرح بود ان‌شاءالله حل و فصل خواهد شد.

وی به گزینه‌های پیشنهادی محور میامی به سنخواست اشاره کرد و افزود: محور میامی-سنخواست در ورود به منطقه جاجرم و گرمه در فاصله ۱۱ کیلومتری دو شاخه شده است که یک شاخه به سمت جاجرم و شاخه دیگر به سمت گرمه می‌رود که برای احداث شاخه جاجرم، توسط فرمانداری محترم جاجرم با شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور توافقنامه منعقد شد.

مصطفی‌زاده در ادامه اضافه کرد: در این جلسه مقرر شد شورای شهر گرمه هم نسبت به انعقاد توافقنامه دقیقاً شبیه به توافقنامه شهر جاجرم با شرکت ساخت اقدام نماید و شاخه اصلی شهر گرمه را تا سطح زیرین آسفالت برساند و شرکت ساخت نیز آسفالت این محور را انجام دهد. ضمناً شورای شهر گرمه پیشنهاد گزینه سوم را داشتند که از بین دو شهر استان می‌گذرد که در صورت اخذ مصوبات استانی توسط شورای شهر گرمه و انجام توافقنامه، شرکت ساخت با انجام آسفالت مشکلی ندارد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در پایان اظهار کرد: صرفاً آسفالت کامل این دو شاخه اصلی شهر گرمه و جاجرم و شاخه میانی طی توافقنامه به عهده شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور خواهد بود.

نظر شما