شناسهٔ خبر: 54893 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران اعلام کرد:

محور چالوس در اولین روز تابستان یک طرفه است

جاده چالوس رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: جاده چالوس به منظور تسهیل در عبور و مرور فردا و در نخستین روز تابستان ۹۷ یکطرفه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به ممنوع بودن آمد وشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده چالوس، گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ فردا جمعه یکم تیرماه از  کرج به مرزن آباد ممنوع است.

وی افزود: آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ روز جمعه یکم تیر از مرزن آباد به کرج یک طرفه می‌شود.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه ترافیک اکنون در جاده هراز محدوده سه راه چلاو سنگین است، گفت: آمد وشد همه تریلرها، کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸  تا ۲۴ امروز پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه و جمعه یکم تیرماه ۹۷ از جاده هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران افزود: تردد موتورسیکلت ها به غیر از موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲ تیرماه از جاده های چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

وی از رانندگانی که قصد آمد و شد در این جاده‌ها را دارند خواست ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به هشدار‌های ماموران پلیس راه مستقر در جاده‌های استان، در صورت نیاز به اطلاعات بیشنر با شماره تلفن ۲۱۸۲۹۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه این استان را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌‌کند.

نظر شما