شناسهٔ خبر: 55069 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مديرکل فرودگاه مهرآباد خبر داد:

آمادگی فرودگاه مهرآباد برای پروازهای تابستانی/ ساماندهی تاکسی‌های فرودگاهی و ایجاد امکانات رفاهی برای رانندگان

میرسعید صفی‌نیا مديرکل فرودگاه مهرآباد از آمادگي اين فرودگاه برای ساماندهی، توسعه و ارتقای خدمات به مسافران با توجه به افزايش پروازها در تابستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه مهرآباد، ميرسعيد صفی نيا با اعلام اين خبر عنوان كرد: با افزایش پروازهای فرودگاه در فصل تابستان، نظارت بر عملكرد ارگان‎ها و شركت‎های هواپيمايی، نظارت بر نحوه فعاليت تاكسيرانی و ديگر بهره‎برداران فرودگاهی را افزايش داده‎ايم.

  وی با اشاره به آمادگی زیرساخت‎های سرمایشی ترمینال‎ها، نظارت بر عملکرد غرفه‎های تجاری و رستوران‎ها گفت: رضايت مسافران از خدمات فرودگاهی و رعايت استانداردهای لازم در این زمینه را از دغدغه مديران این فرودگاه عنوان كرد.

مديركل فرودگاه مهرآباد در مورد افزايش تسهيلات رفاهی تاكسيرانان فرودگاه مهرآباد نيز گفت: در اين فرودگاه علاوه بر توجه به ارتقای خدمات به مسافران پيگير فراهم كردن امكانات رفاهی و ضروری واحدهای خدمت‎رسان از جمله تاكسيرانی فرودگاه هستيم.

 صفی‎نيا افزود: از جمله اقدامات انجام شده در اين راستا میتوان به ساماندهی تاكسيرانی، نوسازی ناوگان، مكانيزه كردن نوبت‎دهی تاكسيیها، آموزش رانندگان، خدمات اينترنتی تاكسيیها و اختصاص مسير ويژه براي دسترسی آسان مسافران به ناوگان عمومی اشاره كرد.

وی توضيح داد: با توجه به حجم بالای تاكسيیهای فرودگاهی و رانندگان آنها در فرودگاه مهرآباد طي قراردادی، پروژه احداث ساختمان تسهيلاتي براي رفاه و آسايش رانندگان و مسافران تاكسی آغازشده كه به زودی به بهره برداری خواهد رسيد. مکان اين ساختمان با 300 مترمربع در پاركينگ حج قديم انتخاب شد كه از اين مساحت حدود 50 متر مربع به قسمت اداری و 250 متر مربع آن به رفاه رانندگان شامل نمازخانه واستراحتگاه اختصاص يافته است.

نظر شما