شناسهٔ خبر: 55601 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون راهداری و حمل و نقل و راهداری هرمزگان خبر داد:

پیشرفت ۵۰ درصدی روکش آسفالت مسیر جاسک به جگدان

میرداد میردادی معاون راهداری و حمل و نقل و راهداری هرمزگان گفت: عملیات روکش آسفالت مسیر جاسک به جگدان برای خدمت رسانی بهتر به مردم و امنیت در عبور و مرور با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی در حال اجراست .

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان میرداد میردادی گفت: عملیات روکش آسفالت مسیر جاسک به جگدان برای خدمت رسانی بهتر به مردم و امنیت در عبور و مرور با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی در حال اجراست .

معاون راهداي اين اداره كل افزود: طرح روکش آسفالت گرم مسیر جاسک به جگدان ۳۰ کیلومتر طول و ۷ متر عرض دارد که ۱۵ کیلومتر آن تاکنون انجام شده  واعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای این طرح ۳۲ میلیارد ریال مي باشد.

 وي اظهار کرد: محور جاسک به جگدان که از جاده های فرعی است که پیش بینی می شود تا پایان مرداد ماه جاری به بهره برداری برسد.

میردادی گفت: خط کشی و ایمن سازی مسیر جاسک به جگدان نیز بعد از اتمام عملیات روکش آسفالت در دستور کار قرار دارد.

معاون راهداری اداره کل حمل و نقل و راهداری هرمزگان گفت: نظارت مسیر یاد شده برابر تعهد پیمانکار بر عهده اداره نگهداری راه های معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان است .

این مسئول خاطرنشان کرد: اجرای عملیات روکش آسفالت و لکه گیری از جمله اولویت هایی است که حوزه نگهداری راه ها با جدیت به دنبال آن است.

میردادی افزود : شانه سازی این محور نیز در حال انجام می باشد که تاکنون ۲۰ کیلومتر آن انجام و ادامه مسیر در حال انجام می باشد.

شايان ذكر است شهرستان جاسک در ۳۰۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است .

نظر شما