شناسهٔ خبر: 56977 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

قائم‌مقام مدیرعامل راه‌آهن عنوان کرد:

بررسی مسائل اختصاصی مناطق راه‌آهن با رویکرد اقتصاد مقاومتی

حسین عاشوری قائم‌مقام مدیر عامل راه‌آهن نشست بررسی مسائل اختصاصی مناطق راه‌آهن گفت: پیگیری روش‌های دستیابی به اهداف و برنامه‌های سال۹۷، موضوع اقتصاد مقاومتی و رویکردی باید در ستاد و مناطق دنبال شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، حسین عاشوری قائم مقام مدیر عامل راه آهن و عضو هیات مدیره در این جلسه با اشاره به برگزاری کارگروهی در رابطه با مسائل اختصاصی مناطق در ماه‌های گذشته، گفت: هدف از برگزاری این جلسه بررسی از نزدیک مشکلات و مسائل راه‌آهن و شرکت‌های فعال در مناطق و ارائه راهکارهای مناسب در این رابطه است. 

وی افزود: پیگیری روش‌های دستیابی به اهداف و برنامه‌های سال۹۷، موضوع اقتصاد مقاومتی و رویکردی که در این باره باید در ستاد و مناطق دنبال شود، از دیگر اهداف این جلسه است.
به دنبال اظهارات عاشوری، مدیران مناطق به صورت مستقیم مشکلات و مسائل منطقه خود را مطرح کردند. 

همچنین بابک احمدی، مجتبی تفقدی، میرحسن موسوی، معاونین بهره برداری و سیر و حرکت، ناوگان و مسافری در این سه حوزه مسائل و مشکلات مناطق را با مدیران بررسی کردند و انتظارات دو طرف عنوان شد.

مازیار یزدانی، معاون فنی و زیر بنائی نیز در این جلسه ضمن گفت‌وگو و تبادل نظر با مدیران به بررسی مشکلات پروژها و راهکارهای پیش رو در این باره پرداخت.

در ادامه این جلسه، سعید رسولی عضو هیات مدیره راه آهن و محمدرضا نصرت نظامی، معاون توسعه مدیریت و منابع مباحث پرسنلی را مورد بررسی قرار دادند. 

در پایان مباحث مطرح در این جلسه با حضور عاشوری جمع بندی و تصمیم گرفته شد تا حسن طالبی از دفتر مرکزی و امور مجامع راه آهن پیگیر مباحث مطرح در این جلسه باشد.

برچسب‌ها:

نظر شما