شناسهٔ خبر: 57448 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌ها خبر داد:

ثبت نام ۳۱۰۰ راننده در طرح بیمه تکمیلی در استان سمنان

احسان منصور کیایی مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان از ثبت‌نام بیش از ۳۱۰۰ راننده فعال حمل و نقل جاده‌ای در طرح بیمه تکمیلی رانندگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، به نقل از راهداری سمنان، احسان منصورکیایی، مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان با اشاره به اقدامات اداره کل در راستای رسیدگی به مطالبات و درخواست های رانندگان گفت: براساس ابلاغ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مبنی بر اجرای طرح بیمه تکمیلی درمان، عمر و حوادث رانندگان بخش حمل و نقل کالا، ثبت نام از رانندگان از ابتدای مرداد ماه در استان آغاز شد و تا کنون بیش از ۳۱۰۰ راننده در این طرح ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به اهمیت موقعیت اقتصادی استان افزود: روزانه بطور متوسط ۲۱۰۰ بارنامه از مبدا شهرهای استان توسط شرکت های حمل و نقل کالا صادر می شود که این موضوع بیانگر فعالیت مناسب رانندگان در حوزه حمل و نقل کالا در استان است.

منصورکیایی گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ملاقات‌های عمومی به منظور رفع مشکلات شغلی رانندگان در پایانه های بار شهرستان بصورت هفته ای انجام می شود.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان با اشاره به راه اندازی سامانه دریافت شکایات رانندگان افزود: با هدف  ارتقاي كيفي خدمات رساني حمل و نقلي و رسیدگی به مطالبات و احقاق حق رانندگان حمل و نقل جاده ای، کمیسیون های ویژه ماده ۱۲ بطور مستمر در محل پایانه های بار و ادارات شهرستانی با حضور اعضای کمیسیون برگزار و تاکنون ۲۰۰  فقره شکایت رسیده مورد بررسی و اقدامات لازم در این حوزه انجام گرفت .

وی خاطرنشان کرد: رانندگان حمل و نقل جاده ای می توانند هرگونه انتقاد، نظر و شکایت  خود را از طریق سامانه پيامكي ۳۰۰۰۱۴۱ ،  سامانه تلفن گويا و بخش پاسخگويي ۱۴۱، وب سايت www.۱۴۱.ir و صندوق پستي ۳۷۷۳- ۱۴۱۵۵ به  سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای انعکاس دهند.

 در استان سمنان بیش از ۴۷۰۰ نفر راننده در بخش حمل و نقل کالا فعالیت می کنند./

نظر شما