شناسهٔ خبر: 57475 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئيس مركز مديريت اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی خبر داد:

رتبه برتر اداره مدیریت راه‌های خراسان شمالی در کشور

رتبه رئيس مركز مديريت اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: اداره مدیریت راه‌های این اداره کل در ارزیابی های انجام شده توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، رتبه نخست را به دست آورد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، به نقل از راهداری خراسان شمالی، امين بهزادنيا اظهار داشت: در ارزیابی های انجام شده، عملکرد اداره مدیریت راه ها در شاخص های مختلف در طول تیرماه این اداره را در جایگاه نخست استان های کشور قرار داده است.

بهزادنيا تصریح کرد: شاخص های ارزیابی شده در عملکرد شامل نگهداری و استفاده از تجهیزات هوشمند جاده ای از قبیل تردد شمارهای آنلاین، دوربین های نظارت تصویری، دوربین های ثبت تخلف عبور و مرور، مدیریت ناوگان راهداری، به روز رسانی سامانه ۱۴۱، ثبت سوانح و وقایع جاده ای، تابلوهای پیام متغیر و تابلوی ترافیک نمای بر خط است.

وی خاطرنشان کرد: در ارزیابی های انجام شده از عملکرد تیرماه امسال، اداره مدیریت راه های این اداره کل رتبه نخست و در ارزیابی های سه ماهه اول سال در جایگاه ششم استان های کشور قرار گرفته است.

رئيس مركز مديريت راه هاي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: اکنون ۴۵ دستگاه تردد شمار، ۲۱ دستگاه دوربین نظارت تصویری، ۲۱ دستگاه دوربین ثبت تخلف عبور و مرور، پنج دستگاه تابلو پیام متغیر و یک دستگاه تابلو ترافیک نمای بر خط در استان نصب و در حال بهره برداری است./

نظر شما