شناسهٔ خبر: 57805 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

به مناسبت هفته دولت انجام می‌شود؛

پاسخگويی تلفنی رئیس مرکز تحقیقات راه،‌ مسکن و شهرسازی به شهروندان

محمد شکرچی زاده همزمان با گرامیداشت هفته دولت با محوریت ارتباطات مردمی و در راستای تقویت ارتباطات برون سازمانی، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، امروز سه‌شنبه ششم شهریور ماه ۱۳۹۷ به تماس‌های تلفنی و مراجعات حضوری در حوزه كاری خود پاسخ می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، بر همین اساس محمد شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی امروز از ساعت ۱۳ الی ۱۵ پاسخگوی سئوالات جامعه فنی و مهندسی کشور، دانشجویان، متخصصین، نخبگان و دیگر شهروندان با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۹۴۹-۰۲۱ و ۸۸۲۵۸۶۱۷-۰۲۱ خواهد بود.

خاطرنشان می‌شود، ‌ مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، به عنوان تنها سازمان رسمی و مسئول، وظیفه مهم و خطیر تحقیق و بررسی مسائل مربوط به حوزه راه، مسکن و شهرسازی را در کشور بر عهده داشته و اهداف و وظایفی با اساسنامه خود در دستور کار دارد.

این مرکز با بیش از ۴۰ سال تجربه علمی و کار پژوهشی و آموزشی، در حال حاضر به عنوان یکی از مراکز علمی و پژوهشی شناخته شده در کشور از اعتبار خاصی برخوردار است. این مرکز از آغاز تاسیس تاکنون، موفق شده است با انتشار فرآیند و نتایج تحقیقات، همچنین تدوین و ارائه برنامه‌های آموزشی خود نقش فراگیر و تاثیر‌گذاری در برنامه‌های توسعه کشور در بخش راه، مسکن و شهرسازی ایفا نماید.  

نظر شما