شناسهٔ خبر: 58173 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

جزییات شصت و هفتمین جلسه شورای مسکن استان مازنداران

جلسه شصت و هفتمین جلسه کارگروه شورای مسکن استان با حضور معاون عمرانی استانداری مازندران ،مدیرکل راه و شهرسازی و سایر دستگاه های خدمات‌رسان با هدف بررسی موانع و مشکلات مسکن مهر در استان برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران ، مهندس نبیان معاون امور عمرانی استانداری مازندران در این نشست اظهار امیدواری نمود با پیگیری و تلاش همه دستگاه‌های خدمات رسان و اداره کل راه و شهرسازی شاهد به سرانجام رسيدن پروژه‌هاي مذكور باشيم. وی با اشاره به محدودیت‌های مالی دولت از تمامی دستگاه‌هایی که در چنین شرایطی برای پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر تلاش می‌کنند قدردانی نمود .

مهندس نبیان اظهار داشت: با توجه به پيشرفت فيزيكي پروژه‌هاي مسكن مهر در استان بايد با همت و تعامل دستگاه‌هاي زير بنايي استان خدمات شهري و زير بنايي پروژه‌هاي مذكور نيز هر چه زودتر اجرايي شود. معاون عمراني استانداري مازندران در ادامه تصريح كرد: مسكن دغدغه اصلي و ابتدايي براي هر خانواده‌اي محسوب شده ، از اين رو بر طرف كردن اين مسئله توسط خدمتگزاران مردم در دولت‌ها مي تواند عاملي مهمي در جهت تعامل ، همدلي و اعتماد  مردم به آن دولت باشد.

عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازي مازندران نيز در اين نشست در خصوص همکاری و تعامل دستگاه‌هاي خدمات‌ رسان با دست اندرکاران طرح مسکن مهر گفت: طي جلسات منظم و پيگيري‌هاي مجدانه مسؤلين امر بسياري از مشكلات با همفكري دستگاه ها مرتفع شده است.

مدیر کل راه و شهرسازي مازندران با بيان اينکه در شوراي تامين مسکن استان و کميته‌هاي فني آن به طور منظم تشکيل و مشکلات مربوط به مسکن مهر طرح و پيگيري مي شود تصريح نمود : انشااله با تعامل و همدلی تمامی دستگاه‌های مرتبط با مسکن مهر بتوانیم پروژه مسکن مهر را هرچه سریعتر به سرانجام برسانیم .

دراین نشست درخصوص راه‌هاي دسترسي بين بلوك هاي پروژه سارويه مقرر گرديد اداره كل راه و شهرسازي نسبت به مناسب سازي و رگلاژ مسير جهت تردد وسايل نقليه اقدام نمايد.

همچنین جهت اجرا و واگذاري اراضي مدنظر درسايت پروژه  براي فضاي سبز، بازديد مشتركي توسط شهرداري شيرگاه و اداره راه و شهرسازي سوادكوه صورت پذيرد.

 

نظر شما