شناسهٔ خبر: 58184 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

معاونت معماری و شهرسازی برگزار می‌کند؛

کنگره ملی دیده‌بان شهری

پوستر کنگره ملی دیده‌بان شهری توسط معاونت معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی، در پاییز سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی در نظر دارد تا در راستای وظایف سیاستگذاری و نظارتی خود با همکاری کلیه نهادهای مردمی و غیر دولتی اولین" کنگره ملی دیده بان شهری" را در پائیز سال جاری برگزار کند.

در همین راستا از تمامی علاقه‌مندان جهت حضور در این کنگره و تشکیل دبیر خانه دیده بان‌های شهری در سراسر کشور دعوت می شود تا با ارسال ایمیل و یا پیامک(  Shahrsazi@mrud.ir و شماره ۳۰۰۰۱۲۳۰۱۴) مشخصات خود را به دبیر خانه کنگره ارسال نمایند.

در فراخوانی که به همین منظور توسط معاونت معماری و شهرسازی تدوین شده آمده است: از جامعه تخصصی، حرفه‌ای و کلیه گروه‌های دیده‌بان شهری در موضوعات زیر دعوت می شود تا آمادگی خود را جهت همکاری و حضور در کنگره ملی دیده‌بان شهری ایران که در پاییر ۱۳۹۷ برگزار می شود اعلام کنند.

گفتنی است، کارگروه های پیشنهادی نیز شاملِ کارگروه دیده بان حمل و نقل، کارگروه دیده بان بنا و بافت های واجدارزش، کارگروه دیده بان محیط زیست و کارگروه دیده بان انضباط شهری است.

نظر شما