شناسهٔ خبر: 59115 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل تاکید کرد:‌

اولویت‌های مهم دستگاه قضایی تامین امنیت جاده‌ها و جابجایی ایمن کالا‌هاست

ناصر عتباتي دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل، اولویت‌های مهم دستگاه قضایی تامین امنیت جاده‌ها و جابجایی ایمن کالا‌ها و وضعیت مناسب و عادی حمل و نقل در استان اردبیل را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسلزی به نقل از روایط عمومی اداره کل راه و شهرسازی اردبیل ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: با همکاری و پشتیبانی کامیون داران و رانندگان محترم و زحمتکش استان اردبیل شاهد فعالیت‌های روزمره و متعارف این قشر زحمتکش در سطح استان می‌باشیم.

ناصر عتباتی اعلام کرد: با همکاری و پشتیبانی کامیون داران و رانندگان زحمتکش استان اردبیل شاهد فعالیت‌های روزمره و متعارف این قشر زحمتکش در سطح استان می‌باشیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان افزود: پیرو هماهنگی‌ها و برگزاری جلسات متعدد با حضور مسئولین پایانه‌ها، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، نمایندگان شرکت‌ها، باربری‌ها و مقامات قضایی و اجرایی استان با کمترین میزان مشکلات در سطح استان مواجه می‌باشیم.

وی با تذکر جدی به بعضی از شرکت‌های باربری در خصوص عدم رعایت مقررات اعلام بار به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تاکید کرد اقدامات بازدارنده لازم را در این خصوص معمول دارند.

دادستان مرکز استان اردبیل بیان داشت: رفع مشکلات اعلام شده کامیون داران از جمله تامین قطعات و لاستیک را که یکی از اولویت‌های مسئولان استانی است به جد از سوی دادستانی در حال پیگیری می‌باشد.

وی بیان داشت: هفته گذشته، برخی افراد که اقدام به ایجاد اخلال در روند حمل و نقل بار و تهدید رانندگان و تخریب وسایل نقلیه آنان اقدام نموده بودند شناسایی و چندین نفر دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شدند.

عتباتی به دستگیری ۵ نفر در شهرستان گرمی و ۸ نفر در اردبیل اشاره کرد و اقدامات توجیهی و تذکر به این افراد از اولویت‌های مهم دادستانی اعلام کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل در خاتمه ضمن تشکر از همراهی و همکاری رانندگان عزیز و زحمتکش استان اعلام کرد: تامین امنیت جاده‌ها و جابجایی ایمن کالا‌ها از اولویت‌های مهم دستگاه قضایی بوده و با اخلاگران در این عرصه با جدیت و قاطعیت برخورد خواهد شد.

نظر شما