شناسهٔ خبر: 59249 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیركل راه و شهرسازی استان تاکید کرد:

لزوم مشاركت حداكثری اعضای سازمان در انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان اصفهان

حجت اله غلامی مدیركل راه و شهرسازی استان بر لزوم مشاركت حداكثری اعضای سازمان در انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، حجت اله غلامی مدیر كل راه و شهرسازی و رییس هیات نظارت بر هشتمین انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان اصفهان در این باره گفت : از آنجا كه تنسیق امور حرفه‌ای مهندسی در بخش‌های ساختمان و شهرسازی و همچنین رشد و  اعتلای مهندسی كشور از اهداف مقرر در قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان بوده و در این راستا قانون گذار اهداف یاد شده را ازجمله اهم وظایف و اختیارات هیات مدیره برشمرده است نقش تاثیر گذار و بسزای اعضای هیات مدیره در رسالت عظیم و خطیری كه در طول دوران خدمت به كلیه اعضای سازمان و افراد جامعه خواهند داشت را عیان خواهد كرد .

وی با اشاره به انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان در ۱۲مهرماه سال جاری  اظهار داشت: انتخاب افراد شایسته و صلاحیتدار كه مطابق با ماده ۱۱ قانون و ماده ۵۹ آئین نامه اجرائی پس از تائید و اعلام نظر قطعی دستگاه نظارت استان در صحنه انتخابات  حضور یافته اند به دست تك تك اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان رقم خواهد خورد .

رئیس دستگاه نظارت بر این انتخابات گفت:توجه كلیه حرفه مندان و مهندسین استان را در این شرایط حساس به این نكته جلب می‌نمایم كه آنچه مسلم است سرنوشت سازمان در این برهه تاثیرگذار تنها با برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشاركت هرچه وسیع تر ۳۱هزار عضو سازمان به منظور انتخاب افراد اصلح و تشكیل هیات مدیره ای مسئول و متعهد و قانونمند بوده كه می‌تواند منجر به توسعه تعالی مهندسی ، تامین حقوق شهروندی و حفظ جایگاه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان شود. در این راستا حضور حداكثری اعضا می تواند مانع از رقم خوردن سرنوشت آتی انتخابات به دست تعداد كمی از مشاركت كنندگان شود.

وی با اشاره به بخشنامه‌های انتخاباتی افزود: كلیه اعضای سازمان مجاز به اعطای رای در روز انتخابات بوده و امید آن می‌رود با همكاری و مشاركت همه دستگاه‌های اجرائی و نظارتی شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم در استان باشیم.

نظر شما