شناسهٔ خبر: 59311 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

در نشستی در فرودگاه زنجان مطرح شد:

قول مساعد رئيس سازمان هواپيمايی کشوری برای رفع مشکلات فرودگاه زنجان

عابدزاده در نشستی که به منظور بررسی راهکارها و رفع مشکلات فرودگاه زنجان برگزار شد، علي عابدزاده، رئيس سازمان هواپيمايی کشوری، برای همکاری اين سازمان در رفع مشکلات فرودگاه و برقراری دوباره پروازهای آن قول مساعد داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط‎عمومی فرودگاه زنجان، این نشست با حضور علی عابدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، علی وقفچی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، مهرداد سلطانی معاون امور عمرانی استانداری، مسعود بیات‎منش، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان و محمد قاسمی، مدیر فرودگاه زنجان در دفتر معاونت برنامه‎ريزي و مديريت منابع وزير راه و شهرسازي، برگزار شد.

در این نشست مشکلات برقراری دوباره پروازهای فرودگاه زنجان به درخواست مردم و مسئولان استان به مقاصد داخلي و خارجي، صدور مجوزهای مربوطه و غیره مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای پیشنهادی ارائه شد.

در اين جلسه، مسئولان حاضر بر لزوم برقراري پروازهاي مورد درخواست مردم استان تأکيد کردند و معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، برای رفع مشکلات پروازی و برقراری پروازهای مورد درخواست استان زنجان قول مساعد داد.

نظر شما