شناسهٔ خبر: 59381 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی:

رقابت ۲۵ کاندیدا برای ۱۱ کرسی هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان

انتخابات نظام مهندسی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت:۲۵ نفر از مهندسان در هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی با یکدیگر رقابت می‌کنند که با رای مستقیم مهندسان ۱۱نفر عضو اصلی و ۵ نفر عضو علی البدل به عنوان اعضای هیئت مدیره انتخاب خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی، مجید شارقی امروز با حضور در محل اخذ رای در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: این ۲۵ نفر در۶ رشته تخصصی شامل شامل ۱۰ نفر در رشته عمران، ۳ نفر در رشته برق، ۳ نفر در رشته معماری، ۳ نفر در رشته مکانیک، ۳ نفر در رشته نقشه برداری، ۱ نفر در رشته شهرسازی و و ۵ نفر عضو علی البدل که شامل یک نفر برای هر رشته  به جز رشته شهرسازی می باشد که با رای اعضای سازمان مهندسی به عنوان هیات مدیره جدید سازمان انتخاب می‌شوند.

وی با بیان اینکه این انتخابات هر سه سال یک‌بار برگزار می‌شود، ادامه داد: این انتخابات مهم ترین عرصه حضور و مشارکت  تشکل های جامعه متخصصان و مهندسان استان است.

شارقی با اشاره به آغاز رای گیری از ساعت ۸ صبح دوازدهم مهرماه در اراک و ۳ شهر استان اظهار کرد: اقدامات هیئت اجرایی و نظارت از حدود ۴ ماه قبل فرآیند نام نویسی ۳۱ نفر و بررسی صلاحیت‌ها و برنامه‌ریزی برای برگزاری انتخابات آغاز شده است، که در نهایت ۲۵ نفر به مرحله نهایی راه پیدا کردند و برای عضویت در هیئت مدیره رقابت می‌کنند.

شایان ذکر است استان مرکزی دارای بیش از ۵۰۰۰ نفر عضو در سازمان نظام مهندسی ساختمان است و این اعضا با داشتن کارت نظام مهندسی می‌توانند به ادارات راه و شهرسازی مراجعه کرده و در انتخابات شرکت کنند.

نظر شما