شناسهٔ خبر: 59426 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

استاندار قزوین مطرح کرد؛

سازمان‌های مردم‌نهاد یار و همکار دولت در اجرای برنامه‌ها

انتخابات استاندار قزوین گفت: سازمان‌های مردم نهاد در اجرای امور یار و کمک دولت هستند و باید مورد حمایت قرار گیرند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی از اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، عبدالمحمد زاهدی ضمن بازدید از روند برگزاری هفتمین  دوره انتخابات نظام مهندسی  استان قزوین اظهار داشت: این دوره از انتخابات نظام مهندسی در بازه ۲ هفته‌ای برگزار می‌شود که  هر استان‌ یک روز را جهت برگزاری انتخابات مشخص می‌کند.

وی بیان کرد: بیش از ۹۵۰۰ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات نظام مهندسی هستند که امیدواریم درصد قابل توجهی از این افراد شرکت کنند.

استاندار قزوین گفت: با تلاش و فعالیت هیئت‌های اجرایی و نظارتی روند انتخابات از ۲ ماه گذشته آغاز شده و کار‌ها به خوبی در حال انجام است.

زاهدی با بیان اینکه انتخابات با نظم خاصی در حال برگزاری است، گفت: در دنیا تشکل‌های مردمی و تخصصی بخشی از مسئولیت‌هایی که حاکمیت برعهده داشته براساس قانون برعهده گرفته و در اجرای امور مشارکت می‌کنند.

وی تصریح کرد: نظارت بر امور دستگاه‌ها با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد انجام شده و این سازمان‌ها را در واقع می‌توان یار و همکار دولت عنوان کرد.

استاندار قزوین ادامه داد: سازمان نظام مهندسی از جایگاه ویژه‌ای در جامعه برخوردار است و به همین سبب حضور پرشور در انتخابات از ضروریات به شمار می‌رود.

نظر شما