شناسهٔ خبر: 59509 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

آخوندی طی حكمی اعلام كرد:

دعوت به حضور در طرح شناسایی، توسعه شایستگی‌ها و ارتقاء سرمایه‌های انسانی

آخوندی امضا وزير راه و شهرسازی طی حكمی از تمامی كاركنان اين وزارتخانه دعوت كرد تا ضمن حضور در طرح شناسایی، توسعه شایستگی‌ها و ارتقاء سرمایه‌های انسانی خود را برای ساختن میراث ارزشمند مدیریتی آینده وزارت راه و شهرسازی آماده كنند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی وزير راه و شهرسازی طي ارسال حكمي از تمامی كاركنان اين وزارتخانه دعوت كرد تا ضمن حضور در طرح شناسایی، توسعه شایستگی‌ها و ارتقاء سرمایه‌های انسانی خود را برای ساختن میراث ارزشمند مدیریتی آینده وزارت راه و شهرسازی آماده كنند.

​متن حكم به شرح زير است:

همكاران عزیز و گرامی وزارت راه و شهرسازی

از سال‌های اولیه مسئولیتم در وزارت راه و شهرسازی همواره این دغدغه را داشتم كه چگونه می‌توانم به شیوه‌ای نظام‌مند و قانون مدار استعدادهای انسانی پنهان در خانواده بزرگ راه و شهرسازی را شناسایی و مسئولیت‌های كلیدی‌تر و مهم‌تری را به آنان بسپارم‌.

براین باور بودم و می باشم كه سرمایه انسانی وزارت راه و شهرسازی بویژه جوانان مستعد، با انگیزه و متعهد گنجینه بی‌بدیلی می‌باشند كه اگر هوشمندانه پرورش پیدا ‌كنند، ذخیره گران‌بهایی برای آینده مدیریتی سازمان خواهند بود و می‌توانند آرمان‌ها و اهداف والای وزارت را محقق كنند.

اكنون كه به همت معاونین و مدیران محترم وزارت راه وشهرسازی، زیرساخت‌های قانونی، اطلاعاتی و اجرایی لازم برای تحقق این امر فراهم شده است از همه همكاران عزیزم كه در خود استعداد، تعهد و اراده قوی برای پرورش در مسیر تبدیل شدن به مدیران موفق آینده می‌بینند دعوت می‌كنم تا با حضور در طرح "شناسایی، توسعه شایستگی‌ها و ارتقاء سرمایه‌های انسانی" و گذراندن موفق مراحل علمی پیش‌بینی شده طرح، خود را برای ساختن میراث ارزشمند مدیریتی آینده وزارت راه و شهرسازی آماده كنند.

عباس آخوندی

وزیر راه و شهرسازی

نظر شما