شناسهٔ خبر: 59627 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

افتتاح ساختمان کلانتری نیروی انتظامی پردیسان

افتتاح مدیر کل راه و شهرسازی استان قم در آیین افتتاح ساختمان کلانتری نیروی انتظامی استان قم گفت: با افتتاح ساختمان کلانتری و استقرار پرسنل خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی شاهد افزایش امنیت و آسایش ساکنان پردیسان خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، حسن صبوری در آیین افتتاح کلانتری پردیسان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ناجا به پرسنل نیروی انتظامی، در خصوص جزییات احداث ساختمان اظهار کرد: ساختمان کلانتری پردیسان با زیربنای ۵۹۴ مترمربع همراه با دیوارکشی به طول ۱۷۶ متر و محوطه‌سازی به مساحت ۱۶۶۰ مترمربع ساخته شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان قم در خصوص فضای داخلی ساختمان کلانتری توضیح داد:کلانتری نیروی انتظامی پردیسان دارای اتاق‌های اداری، بازداشتگاه، دژبانی، سرویس بهداشتی، انباری و موتورخانه با اسکلت فلزی و سقف تیرچه بلوک و نمای آجر است.

وی افزود: این پروژه با اعتباری به مبلغ ۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی وزارت راه و شهرسازی (سازمان ملی زمین و مسکن) به بهره‌برداری رسیده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان قم با بیان این که عملیات احداث کلانتری نیروی انتظامی پردیسان در بلوار ابوطالب از سال ۱۳۹۱ شروع و در مهرماه سال ۱۳۹۴ بدون نصب انشعابات تکمیل شد، تشریح کرد: این اداره کل از سال ۱۳۹۴ از طریق مکاتبات متعدد با شورای تأمین استان، فرماندهی نیروی انتظامی استان و شرکت‌های خدمات زیربنایی در خصوص نصب انشعابات پاسگاه پیگیری‌های لازم را انجام داده است.

وی افزود: خوشبختانه امسال با توجه به اعتباری که از منابع داخلی وزارت راه و شهرسازی تخصیص یافت، حوزه معاونت فنی و اجرایی این اداره کل، نصب انشعابات (آب، برق و گاز) کلانتری را در دستور کار خود قرار داد و توانست این پروژه را به اتمام برساند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان قم در پایان مراسم ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان حوزه مدیریت فنی و اجرایی اداره کل گفت: امروز همزمان با فرارسیدن هفته ناجا، کلانتری نیروی انتظامی پردیسان با حضور امام جمعه پردیسان، فرمانده انتظامی استان و جمعی دیگر از مدیران با تجهیز کامل افتتاح شد و آماده خدمت‌رسانی در حوزه نظم و امنیت برای ساکنان پردیسان قرار گرفت.

 

نظر شما