شناسهٔ خبر: 59633 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در هفته نیروی انتظامی انجام شد:

تقدیر از عوامل یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان

تقدیر به مناسبت هفته نیروی انتظامی، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان با حضور در ساختمان یگان حفاظت از سرهنگ چراغی و ۳ نفر دیگر از عوامل یگان تقدیر به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، حسن ربانی ارشد در این دیدار از اقدامات و عملکرد خوب سرهنگ چراغی فرمانده یگان حفاظت از اراضی و همکارانش در زمینه رفع و پیشگیری از تصرفات اراضی در استان تقدیر و تشکر کرد.

وی ضمن قدردانی از همکاری و پیگیری‌های صورت گرفته توسط این یگان در شناسایی متصرفین و تشکیل پرونده حقوقی و پیگیری جهت صدور حکم برای مجازات متصرفان و متجاوزین به اراضی دولتی، اظهار کرد: با اقدامات پیشگیرانه و تهیه نقشه های utm به گونه ای عمل شود تا دست اندازی به اراضی صورت نگیرد.

ربانی ارشد با قدردانی از همکاری بین بخشی راه و شهرسازی افزود: با تدوین برنامه‌های راهبردی و جامع و همراهی بخش‌های یگان، حراست، املاک و حقوقی و توسعه منابع و مدیریت توانستیم به اهداف خود دست یابیم.

وی ابراز امیدواری کرد: با تلاش‌های بیش از پیش تیم یگان حفاظت و همکاری هم استانیهای عزیز با اطلاع رسانی این عزیزان با شماره تلفن ۳۸۲۶۱۱۴۰ از هرگونه دست درازی سودجویان به منابع اراضی دولتی که متعلق به خودشان و آیندگان است جلوگیری بعمل آید.

نظر شما