شناسهٔ خبر: 59657 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس اداره راه و شهرسازی استان خبر داد:

احداث زیرگذر هلومسر آمل

رمضانی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل از احداث زیرگذر هلومسر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران ، رمضانی رئیس اداره راه و شهرسازی استان ضمن اعلام اين مطلب گفت: بریدگی فعلی قبل از اجرای مجموعه بزرگ اکسین با تشخیص شورای ترافیک شهرستان آمل در سالهای گذشته احداث شد و هیچ گونه ربطی به این مجموعه ندارد.

وي با اشاره به اینکه متاسفانه با سرعت زیاد رانندگان و عدم توجه به بریدگی ، شاهد تصادفات عدیده که منجر به کشته شدن می شد بودیم افزود : پیگیری‌های نماینده مردم آمل در مجلس و اداره کل بابت احداث زیرگذر هلومسر انجام شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی آمل تاکید کرد : مبلغ یک میلیارد تومان برای احداث زیرگذر هلومسر اختصاص داده شده است . رمضانی یادآور شد : نقشه و مشخصات فنی زیرگذرتوسط اداره کل تهیه گردید  که به مناقصه گذاشته شده است.

وی اشاره کرد : مناقصه اول در تاریخ ۴مهر ۹۷ به اتمام رسیده و پس از پایان مناقصه پیمانکار منتخب شرایط لازم برای انجام پروژه را نداشت.

رمضانی اشاره کرد: کارشناسان اداره کل ، محل اجرای پروژه را مشخص کردند که قبل از زیرگذر فعلی هلومسر می‌باشد. 

رئیس اداره راه و شهرسازی آمل تاکید کرد : مناقصه مرحله دوم بر روی سایت وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته که درتاریخ ۴ آبان ۹۷ بازگشایی خواهد شد.

رمضانی عنوان داشت : پس از احداث زیرگذر هلومسر بریدگی جنب مجتمع اکسن بسته خواهد شد و این زیرگذر بصورت رفت و برگشت می‌باشد .

 

نظر شما