شناسهٔ خبر: 59676 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خبر داد:

افزایش ۲۸درصدی صدور برچسب معاینه فنی خودرو در لرستان

عباس شرفی در شش ماهه نخست سال جاری ۲۰هزار و ۴۵۱عدد برچسب معاینه فنی خودرو در لرستان صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان ، عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان گفت: از ابتدای سال ۹۷تا پایان شهریور ماه،۲۰هزار و ۴۵۱عدد برچسب معاینه فنی خودرو در مراکز معاینه فنی لرستان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸درصد افزایش نشان می‌دهد.

وی افزود: همچنین در این مدت، یک‌هزار و ۳۰۳ فقره پروانه عبور بار ترافیکی صادر گردیده و ۱۱۴ مورد برخورد با تخلفات اضافه تناژ صورت گرفته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان با اشاره به عملکرد اداره حقوقی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان اظهار کرد: در شش ماهه امسال ۲۷فقره پرونده تصادفات تشکیل شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۸درصد افزایش دارد.

وی گفت: درمجموع در مدت یادشده ۲۲۷فقره پرونده تخلف رانندگان در کمیسیون ماده ۱۱استان مطرح شده که نسبت به شش ماهه ۹۶ با یک درصد رشد مواجه شده است.

شرفی افزود: علاوه بر این، ۷۴فقره پرونده تخلفات شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در کمیسیون ماده ۱۲استان تشکیل شده که نسبت به مدت مشابه با ۱۸۵درصد افزایش همراه شده است و نشان‌دهنده عزم جدی در برخورد با تخلفات است.

نظر شما