شناسهٔ خبر: 60013 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

برگزاری سمینار آموزشی ایمنی در عملیات بندری در بندر چابهار

جلسه اولین سمینار آموزشی ایمنی در عملیات بندری با حضور کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان و شرکتهای فعال کارگزاری ترابری دریایی در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان، دوره آموزشی ایمنی در عملیات بندری با رویکرد ارتقاء آگاهی، کاهش ریسک و افزایش ایمنی عملیات بندری و کار با تجهیزات بندری و باربرداری در بندر چابهار برگزار شد.

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: این دوره آموزشی با توجه به افزایش عملیات تخلیه و بارگیری در بندر چابهار و نقش موثر حمل کالا بوسیله کانتینر در راستای اجرای کنوانسیون بین‌المللی کانتینرهای ایمن (CSC)، کاهش خطرات و به حداقل رساندن خطاهای انسانی و افزایش آگاهی کلیه کارکنان و با هدف حفظ و صیانت از منابع انسانی، تجهیزات و دارایی‌های موجود و کسب آمادگی لازم برای واکنش در شرایط اضطرار برگزار شد.

گفتنی است این سمینار ۴ ساعته با استقبال گسترده و حضور ۱۷۰ نفر از کارکنان بخش های مختلف اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان و پرسنل شرکت های فعال کارگزاری ترابری دریایی به میزبانی اداره کل و با همکاری شرکت آموزشی فن آوران سیمرغ دانش تحت نظارت سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد.

شایان ذکر است در پایان؛ گواهی شرکت در دوره جهت حاضرین در جلسه صادر و اهداء شد.

نظر شما