شناسهٔ خبر: 60059 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

رجا اعلام کرد:

عرضه بلیت قطارهای اربعین از طریق سایت رجا و سایر روش‌های فروش

لوگو رجا متقاضیان سفر به کربلا می‌توانند بلیت قطارهای کرمانشاه را از طریق سایت اینترنتی رجا و سایر روش‌های فروش نیز خریداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، روابط عمومی رجا اعلام کرد: متقاضیان سفر به کربلا می‌توانند بلیت قطارهای کرمانشاه را از طریق سایت اینترنتی رجا و سایر روش‌های فروش نیز خریداری کنند. و به منظور ایجاد شرایط جدید برای متقاضیان سفر به کربلا برای استفاده صرفاً قطار تا ایستگاه کرمانشاه، این شرکت بلیت این قطارها را از طریق سایت اینترنتی رجا به نشانی www.raja.ir، تلفنی با شماره ۱۵۳۹، وب سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های فروش نیز عرضه‌ می‌کند.

در این روش‌ها با توجه به عدم فروش بلیت اتوبوس از ایستگاه کرمانشاه تا مرز مهران و بالعکس، قیمت‌های بلیت قطار با توجه به پذیرایی متناسب با ساعت حرکت قطارها مناسب‌تر و ارزان‌تر خواهد بود. همچنین  متقاضیانی که علاقه‌مند به خرید بلیت ترکیبی قطار-اتوبوس از تهران به کرمانشاه و کرمانشاه به مرز مهران می‌باشند نیز کماکان از طریق کلیه نمایندگی‌های مجاز فروش می‌توانند بلیت مدنظر خود را برای تاریخ‌های موردنظر تهیه کنند.

تا زمان مخابره این خبر، همچنان ظرفیت‌های خوبی از قطارهای ایجادی در ایام مختلف برای حدفاصل تاریخ‌های ۲۷ مهر لغایت ۱۳ آبان ماه در سیستم فروش وجود داشته که علاقه‌مندان به حضور در مراسم اربعین حسینی در کربلا می‌توانند بلیت مدنظر خود را خریداری کنند.

نظر شما