شناسهٔ خبر: 60107 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

کمبودی در تامین ناوگان عمومی برای جابه جایی زائران اربعین به مرز وجود ندارد

اتوبوس رئيس اداره حمل ونقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: خوشبختانه کمبودی در تامین ناوگان حمل و نقل عمومی برای جابه جایی زائران اربعین حسینی(ع) به مرز وجود ندارد.

 به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی ، علی شرفی اظهار داشت: امسال مهران، به عنوان مرز خروجی زائران خراسان شمالی برای شرکت در همایش پیاده روی اربعین انتخاب شده است.

وی افزود:با هماهنگی های انجام شده، بیش از ۱۵۰دستگاه انواع ناوگان اتوبوسی و مینی‌بوسی كه  شرایط انجام سفرهای مذكور را دارند برای جابه جایی زائران آماده شده‌اند.

شرفی خاطرنشان کرد: آمادگی کامل برای جابه جایی این زائران به مرز در این استان وجود دارد.و کاروان ها به هیچ عنوان با راننده ها، قرار داد منعقد نکنند زیرا ممکن است راننده در هنگام بروز مشکل احتمالی، پاسخگوی مسافر نبوده و زائران در سفر به مرز دچار مشکل شوند.

رئیس اداره حمل ونقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت:کاروان‌ها حتما با شرکت‌های مسافربری قرار داد منعقد کنند زیرا شرکت‌ها نسبت به انجام خدمات متعهد بوده و مشکلات و شکایت‌های احتمالی قابل رسیدگی است.

نظر شما