شناسهٔ خبر: 60467 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

در نامه جمعی از نمایندگان مجلس مطرح شد؛

تقدیر۱۶۷ نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از کارنامه عباس آخوندی/پاسخ وزیر سابق راه و شهرسازی به نمایندگان

عباس آخوندي به دنبال تقدیر و تشکر ۱۶۷ نفر از نمایندگان خانه ملت از زحمات و تلاش‌های عباس آخوندی در دوره پنج ساله وزارت راه وشهرسازی، وی پاسخ نمایندگان و مراتب قدرانی خود را طی یادداشتی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، به دنبال تقدیر ۱۶۷ نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از کارنامه عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی، وی در متنی کوتاه پاسخ نمایندگان را ارایه کرد و نوشت:

بسمه تعالی

با سپاس دوباره از نمایندگان محترم مردم عزیز در مجلس شورای اسلامی. این سپاس و تقدیر را به تمامی مدیران لایق و همکاران عزیر و سخت‌کوش وزارت‌خانه، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه که این موفقیت‌ها را خلق کردند تقدیم می‌کنم. امید که تلاش همگان مورد رضای حضرت باری باشد و موجبات پیشرفت ایران عزیز و سرافرازی جمهوری اسلامی ایران را فراهم آورد.

عباس آخوندی، پنجم/آبان‌ماه/۱۳۹۷ 

بنا بر این گزارش، متن نامه نمایندگان مجلس بدین شرح است:

جناب آقای دکتر عباس آخوندی

سلام علیکم

اینک که پس از یک دوره موثردر یکی از عرصه های مهم مدیریت کلان کشور، وزارت راه و شهرسازی را ترک می نمایید بر خود فرض دانسته حق مطلب را هر چند ناقص در عباراتی کوتاه ادا نموده و از تدابیر هوشمندانه و اقدامات ارزشمند جنابعالی در دوره تصدی در بسترسازی زمینه های توسعه همه جانبه کشور خصوصا در حوزه های صنعت حمل و نقل با تاکید بر توسعه شبکه ریلی، توسعه مبتنی بر حمل و نقل عمومی و هم راستاسازی شقوق مختلف حمل و نقل و همچنین بازآفرینی بافت های ناکارآمد شهری به عنوان سیاستی نوین در استفاده از ظرفیت های درونی شهرها، توسعه حمل و نقل دریایی، توسعه کمی و کیفی صنعت هوایی، نوسازی ناوگان هوایی، اعتلای معماری ایران، توسعه شایستگی ها، ارتقاء سرمایه انسانی و توجه ویژه به حقوق شهروندی سپاسگزاری و قدردانی نماییم.

بدیهی است توفیقات مذکور با توکل به خداوند متعال، توسل به ائمه اطهار، قانون مداری، برنامه محوری دانش پایه، صداقت، شجاعت، جسارت و ریسک پذیری بالای مدیریتی، تعامل موثر با نمایندگان مردم شریف، اهتمام به اجرای تکالیف قانونی برنامه ششم توسعه، روحیه پاسخگویی، سعه صدر، به کارگیری مدیران متعهد، متخصص و با تجربه، استفاده از ظرفیت مراکز علمی، ایجاد فضای رقابتی و شفاف سازی معاملات دولتی از طریق گردش آزاد اطلاعات که از برجسته ترین ویژگی های شما بوده محقق گشته است که توجه به آنها در هر دوره مدیریتی یقینا منشأ تحولات گسترده در توسعه و عمران کشور خواهد شد.

در خاتمه ضمن ابراز تشکر و سپاس مجدد و تأسف عمیق از محروم شدن از خدمات شما توفیق روزافزون جنابعالی در عرصه های مختلف سیاسی، اجرایی، اجتماعی و فردی توأم با سربلندی و بهروزی را از درگاه ایزد منان مسئلت داشته و تداوم خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) را آرزومندیم.

 

اسکن

 

اسکن

 

اسکن

نظر شما