شناسهٔ خبر: 60524 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

بازدید وزیر راه و شهرسازی از مرز مهران/ زیرساخت‌ها و شرایط عبور و مرور در مرز مهران ارتقا می‌یابد

اسلامي در جمع وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر خود به استان ایلام و بازدید از مرز مهران، اعلام کرد: در نظر داریم در طی این سفر با بررسی مسائل و مشکلات، با تمهیداتی که استاندار محترم استان داشتند و برنامه‌هایی که از گذشته آغاز شده است بتوانیم برنامه‌ریزی منسجمی را انجام دهیم به نحوی که زیرساخت ها و شرایطی که برای عبور و مرور وجود دارد برای رفاه حال مردم عزیز ارتقا پیدا کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی که به منظور بازدید از پایانه مرزی مهران به استان ایلام سفر کرده است در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی، اعلام کرد: اولین سفر خود را برای بازدید از مرز مهران قرار دادیم تا به خدمت مردم عزیز ایلام برسیم و از این مرز بازدید داشته باشیم و بتوانیم وضعیت عبور و مرور را بررسی کنیم.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: بازدید و بررسی زیرساخت ها، بررسی مسائل و مشکلات و برنامه ریزی برای آینده از اهداف این سفر است.

اسلامی تصریح کرد: در نظر داریم در طی این سفر با بررسی مسائل و مشکلات، با تمهیداتی که استاندار محترم استان داشتند و برنامه‌هایی که از گذشته آغاز شده است بتوانیم برنامه‌ریزی منسجمی را انجام دهیم به نحوی که زیرساخت ها و شرایطی که برای عبور و مرور وجود دارد برای رفاه حال مردم عزیز ارتقا پیدا کند. در عین حال معتقدیم که باید بتوانیم از این یک ارتقای سطح سرویسی را برای همه هموطنان ایجاد کنیم.

برچسب‌ها:

نظر شما