شناسهٔ خبر: 61088 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری راه و شهرسازی استان خبر داد:

بررسی ۸ موضوع در کارگروه امور زیربنایی استان خراسان شمالی

جلسه سرپرست معاونت شهرسازی و معماری اداره كل راه و شهرسازی خراسان شمالی از بررسی ۸ موضوع در کارگروه امور زیربنایی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از  روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی ، روزبه دادجو گفت: این جلسه در استانداری و با حضور معاون عمرانی استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی و دیگر اعضای کارگروه برگزار شد.

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری اداره كل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت:از مهمترین موضوعات مطرح شده جهت بررسی فرایند تشکیل پرونده و اخذ استعلامات لازم ،هدف کاهش بروکراسی اداری و تسریع در پاسخگویی به ارباب رجوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید استعلامات اخذ شده سایر دستگاهها برای دبیرخانه مورد تایید باشد و مهلت زمانی برای پاسخگویی دستگاهها به استعلامات تعیین شود.

وی بیان کرد:موضوع دیگر درخواست شهرداری گرمه در خصوص سه پیشنهاد جهت تامین زمین معوض بازگشایی بلوار خلیج فارس مطرح و مقرر شد گزارش تکمیلی شهرداری در خصوص زمین مورد نیاز و گزینه های ممکن در جلسه کمیته فنی مطرح و به جلسه آتی ارائه شود.

دادجو در ادامه افزود:همچنین طرح هادی شهر قوشخانه پس از ارائه توسط مشاور طرح مورد بررسی قرار گرفته و اصلاحاتی به تصویب رسید.

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری راه و شهرسازی خراسان شمالی در پایان اظهار داشت :سایر پرونده‌های مطرح شده نیز در ارتباط با درخواست شهروندان در خصوص احداث کارگاه چوب بری ،دامداری،کارگاه بسته بندی و گلخانه مطرح گردید و مورد موافقت قرار گرفت.