شناسهٔ خبر: 61266 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

پیام مدیرعامل راه‌آهن در پی درگذشت رئیس سازمان تامین اجتماعی

تسلیت سعید محمدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن در پیامی درگذشت اندوهبار رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی وی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، سعید محمدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل این شرکت به منظور درگذشت سید محمدتقی نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج‌الدین در پیام خود نوشت: درگذشت اندوهبار دکتر سید تقی نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی از مدیران ارشد و با سابقه جمهوری اسلامی ایران و معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان  در اثر سانحه تصادف و در حین خدمت رسانی موجب تاسف و تاثر گردید.

وی افزود: بی شک تلاش‌ها و اقدامات مرحوم دکتر سید تقی نوربخش در زمینه توسعه ارائه خدمات به اقشار کارگری و حمایت از این قشر زحمت کش ، نشان از تعهد بالا و نیت خالصانه وی برای خدمت رسانی  به مردم شریف ایران داشته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: در همین راستا ضمن عرض تسلیت این ضایعه به مردم شریف ایران و مجموعه خدوم تامین اجتماعی و خانواده درگذشتگان ،برای این دو بزرگوار ،مغفرت و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر جزیل از پیشگاه خداوند منان مسئلت داریم.