شناسهٔ خبر: 61585 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

کارشناس مرکز مدیریت راههای همدان خبر داد؛

مه گرفتگی در گردنه‌های ارتباطی همدان

برف روبی کارشناس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: با وجود بارش برف و مه گرفتگی، تمام محورهای استان باز است و تردد در آنها به شکل روان جریان دارد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، بابک گردان اظهار داشت: از عصر گذشته بارش برف محورهای ارتباطی استان همدان و به ویژه گردنه های استان را فرا گرفته است.

وی افزود: تمامی محورهایی که با ریزش برف همراه است توسط راهداری برف روبی و نمک پاشی شده است و در حال حاضر مشکلی برای تردد وجود ندارد.

گردان یادآور شد: در حال حاضر بارش برف در همه محورها قطع شده است و تنها شاهد بارش باران هستیم.

کارشناس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان همدان ادامه داد: در بقیه محورهای استان شاهد بارش باران در این مدت بوده‏‏ ایم که با همت و تلاش شبانه‎‎روزی راهداران این اداره کل، تمامی محورها باز و تردد در جاده‏‏ های استان روان گزارش شده است.

گفتنی است، امسال اکیپ های راهداری زمستانی در ۲۵ راهدارخانه ثابت همدان مستقر شده و ۵۹۷ نیروی انسانی ثابت، فصلی و پشتیبان و ۲۸۵ دستگاه انواع ماشین‌آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین در طرح زمستانی و عملیات راهداری تجهیز و برای عملیات زمستانی این استان در آماده باش کامل قرار دارند.

نظر شما