شناسهٔ خبر: 62281 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

جعفرزاده خبر داد:

حضور سازمان هواپیمایی کشوری در سومین نمایشگاه حمل‌ونقل و صنایع وابسته

رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام حضور این سازمان در سومین نمایشگاه حمل‌ونقل و صنایع وابسته گفت: سازمان هواپیمایی کشوری روز دوشنبه ۲۶ آذر ماه اقدام به برگزاری چند برنامه خبری خواهد کرد.

رضا جعفرزاده، مدیرروابط عمومی و سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، از شرکت این سازمان در سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع وابسته خبر داد و گفت: سازمان هواپیمایی کشوری مانند سنوات گذشته با تمام توان در این نمایشگاه شرکت می‌کند. 

جعفرزاده با اشاره به حضور علی عابدزاده، رییس سازمان هواپیمایی کشوری در این نمایشگاه گفت: علاوه بر روز افتتاحیه، رییس سازمان هواپیمایی کشوری در روز دوشنبه نیز در نمایشگاه حضور دارد. در این روز سازمان هواپیمایی کشوری اقدام به برگزاری چند برنامه خبری خواهد کرد.

به گفته وی، بخش‌های مختلف سازمان هواپیمایی کشوری شامل استاندارد پرواز، ایمنی، دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی، دفتر عملیات و ... در سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل و صنایع وابسته حضور خواهند داشت.

گفتنی است سومین نمایشگاه حمل‌ونقل و صنایع وابسته به همت وزارت راه و شهرسازی از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ آبان‌ماه در محل  شبستان اصلی مصلای امام خمینی (ره) تهران  برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه اجرایی نمایشگاه به شماره ۹-۲۲۸۹۳۰۰۸ تماس حاصل کرده و یا به سایت اینترنتی نمایشگاه به آدرس www.irantransexpo.com مراجعه کنند.

نظر شما