شناسهٔ خبر: 63626 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

رئیس پلیس را مازندران خبر داد؛

انسداد جاده کندوان از امشب

تونل کندوان رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده کندوان از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۵ بامداد روز‌های شنبه تا سه شنبه هر هفته به جز ایام تعطیل بسته می شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه انسداد شبانه جاده کندوان از ۲۹ مهر ماه امسال آغاز شد و همچنان ادامه دارد، گفت: این محدودیت از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۵ بامداد روز‌های شنبه تا سه شنبه هر هفته به جز ایام تعطیل اعمال می‌شود.

وی افزود: در مدت اجرای محدودیت انسداد شبانه جاده کندوان رفت و آمد از جاده‌های هراز و سوادکوه به عنوان محور‌های جایگزین انجام می‌شود.

سرهنگ قدمی گفت: در حال حاضر رفت و آمد خودرو‌ها در همه جاده‌های مازندران به صورت عادی و روان و سطح جاده نیز خشک است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: با توجه به فصل سرما توصیه ما به رانندگان تجهیز خودرو به تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ و اطمینان از سلامت فنی خودرو‌ها است.

سرهنگ قدمی به رانندگان وسایل نقلیه هشدار داد با توجه به وضعیت جوی برای رفت و آمد در جاده‌های کوهستانی خودرو‌های خود را به تجهیزات زمستانی به ویزه زنجیر چرخ مجهز کنند.

وی با بیان اینکه هنگام بارندگی، حداکثر سرعت مجاز تعیین شده برای معابر مختلف کاهش می‌یابد و رانندگان باید با سرعت کمتری رانندگی کنند، گفت: این احتیاط در سرعت، برای وقتی که تازه باران شروع شده هم صادق است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس پلیس راه مازندران افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

نظر شما