شناسهٔ خبر: 65555 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد:

انجام ۲۱۵۳ پرواز نوروزی تا ۲۷ اسفندماه

سازمان هواپيمايي كشوري مدير روابط عمومی سازمان هواپيمايی کشوری از انجام ۲۱۵۳ پرواز نوروزی تا ۲۷ اسفندماه خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده گفت: از آغاز پروازهای نوروزی تا ۲۷ اسفندماه ۲۱۵۳ پرواز انجام شده كه از این تعداد ۱۵۷۳ پرواز داخلی و ۵۸۰ پرواز بین المللی از فرودگاه‌های كشور صورت گرفته است.

وی همچنین افزود: در بازرسی‌های مستمر کارشناسان دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان از ۱۲۰ دفاتر خدمات مسافرت هوایی بازرسی صورت گرفت و مواردی از جمله عدم توجه به الزامات و دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری محرز و به لغو مجوز ۴ دفتر و تعلیق ۳۳ دفتر خدمات مسافرت هوایی در تهران منجر شد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری افزود: امکان اعتبار سنجی بلیت هواپیما از طریق سایت انجمن شرکت های هواپیمایی فراهم است و بر لزوم مدیریت بیشتر شرکتهای هواپیمایی بر توزیع بلیت هواپیما تاکید می‌شود.

جعفرزاده گفت: همچنین از ابتدای دی ماه تاكنون۳۹۹ شكایت صورت گرفته است و به ۲۴۵ شكایت ارسالی رسیدگی شده و همچنین مواردی به دادگاه یا میراث فرهنگی و گردشگری نیز ارجاع شده است.

وی به مسافران توصیه کرد برای خرید بلیت از طریق منابع معتبر اعم از دفاتر و سایتهای دارای مجوز که لیست آنها روی پرتال سازمان قابل دسترسی است اقدام و نرخ های ارائه شده را با دامنه نرخ های ارائه شده كه برروی سایت انجمن شركت های هواپیمایی قرار دارد مطابقت دهند و هرگونه افزایش قیمت و تخطی را از طریق سایت سازمان به نشانی www.cao.ir  گزارش دهند.

 

نظر شما