شناسهٔ خبر: 66418 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد؛

قدردانی از اعضای اصلی شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران

تقدیر وزیر راه و شهرسازی در نخستین جلسه شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در سال جدید (۹۸)، از اعضای اصلی این شورا قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در نخستین جلسه شورای‌عالی در سال جاری از اعضای اصلی شورا قدردانی کرد. در این جلسه که با حضور فرزانه صادق‌ مالواجرد برگزار شد، از شهرام کوسه‌ غراوی نماینده مجلس شورای اسلامی، جمالی‌نژاد معاون وزیر کشور، تقی‌زاده خامسی معاون وزیر نیرو، سلیمانی معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، آقای معاون وزیر جهاد کشاورزی، صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، تجریشی معاون سازمان حفاظت محیط‌زیست، خانم حیدری معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، طالبیان معاون سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، عدل معاون سازمان برنامه و بودجه و دیگر اعضای اصلی شورا قدردانی شد.

در متن تقدیرنامه فوق که به امضای مهندس اسلامی رئیس شورای عالی شهرسازی و معماری ایران رسیده، آمده است: بی شک تداوم فعالیت موثر شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران به عنوان یکی از مهمترین و موثرتین شوراهای‌عالی کشور بدون همکاری، همفکری و همدلی جنابعالی میسر نمی‌بود.

بدینوسیله از زحمات شما در فرآیند بررسی و تصویب طرح‌ها و مباحث ارجاعی به شورای‌عالی را ارج نهاده و برای شما آرزوی بهروزی و سعادت دارم. امید که تحت تاییدات حضرت حق در کمک به رشد و تعالی میهن سرافرازمان سربلند و پیروز باشید.