شناسهٔ خبر: 66673 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

امروز با حضورمعاون استاندار و معاون وزیر راه و شهرسازی انجام شد:

افتتاح پنج هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پرند/ کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی ۱۰ پروژه روبنایی

مسکن پرند با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، پنج هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند افتتاح و کلنگ ۱۰ پروژه روبنایی به زمین زده شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آئین افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی شهر جدید پرند امروز با حضور حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون عمرانی استاندار تهران و و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید انجام شد.

در این مراسم تعداد ۵ هزار واحد مسکن مهر، فاز شمالی بوستان بزرگ مشاهیر، بخشي از معابر شمال فاز شش و جنوب غربي فاز پنج، افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

همچنین در این مراسم پروژه‌های ۴۴۸ واحد مسکن مشارکتی محله بوستان، مرکز محله ارغوان (۷۰۰۰ متر مربع بوستان، ۱۲۰۰ متر مربع مرکز تجاری، ۵۰۰ متر مربع سرای محله)، مرکز تجاري مهستان و بوستان مادر و کودک کلنگ‌زنی شده و عملیات اجرایی پروژه‌های دیگری از جمله محوطه سازی و آماده سازی شمال فاز چهار، محوطه سازی و آماده سازی شمال فاز پنج و ۴ باب مدرسه آغاز شد.

محسن وطنخواهی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در این مراسم اعلام کرد: تاکنون ۷۴ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند به متقاضیان تحویل داده شده و حدود ۱۶ هزار واحد باقی مانده است که طبق برنامه ریزی های انجام شده تا پایان امسال بخش عمده ای از آن را به مالکان تحویل خواهیم داد.